| anonim_4396 a întrebat:

Am un aparat Nikon DSLR. Stiu sa fac poze cu el, imi place ca focalizeaza. Dar as vrea sa focalizeze mai bine, sa invat sa il folosesc mai bine, exista tutoriale? A da si daca se poate sa imi recomandati si niste programe de modificat pozele. FUNDA

2 răspunsuri:
| Mihai5434 a răspuns:

Programe de modificat poze, recomandarea mea este photoshopul, chiar daca inveti mai greu, ce poti face cu el nu poti face cu alt program si pentru focalizare cred ca gasesti pe youtube tutoriale...

| Mjsaka a răspuns (pentru Mihai5434):

Da, dar din pacate photoshop-ul este cu bani. happy