| bogdan_2480 a întrebat:

am un home theatre system de la sony si cand conectez la tv s ascult muzica, etc se aude doar la boxa centrala stie cineva de ce? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra la setari si iti va apare pe ecranul tv un desen cu boxele.Acolo vezi cum functioneaza.Verifica si daca sunt conectate corect in spatele aparatului.Ai niste etichete pe cabluri.Plus raspunsul de la anonim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de toate, verifica daca ai montat corect satelitii{acele boxe mici.}apoi, pe telecomanda ai optiunea audio{teatru, biserica, cinema, dolby.}selecteaza ce iti convine...