| VIVIANAGOMEZ a întrebat:

Am un ipad si intr-o zi mi-am uitat passcode-ul de la acesta. Bineinteles, am incercat ce mi-a zis site-ul Apple si tutorialele de pe youtube cu iTunes dar imi zice ca sa ma asigur ca reteaua mea este configurata corect. Ce inseamna asta si ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| denyemy a răspuns:

Exact ceea ce inseamna, sa ai configuratia corecta pentru a introduce code-ul.

| VIVIANAGOMEZ explică (pentru denyemy):

Scuze dar... Nu sunt cu Ipad-urile astea...Adica trebuie sa introduc codul inainte? Sau ce?

1 răspuns: