| Livia1008 a întrebat:

Daca am formatat Pc si s-a sters tot ce am avut in el, mai pot recupera datele ce le-am avut in el?

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Daca ai formatat si nu te-ai apucat sa mai scrii date peste poti sa mai recuperezi o parte din date cu recuva (http://www.piriform.com/recuva/download)

6 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Doamne cati habarnisti isi dau cu parerea si se contazic in afirmatii laughing ("Singur nu mai poti..trenuie sa mergi la cineva care se pricepe. ","Singur nu mai poti..trebuie sa mergi la cineva care se pricepe(un specialist) ", de mawis nici nu mai zic, m-a ajutat sa fac o burta sanatoasa de ras)

| Xennofull a răspuns:

Singur nu mai poti..trenuie sa mergi la cineva care se pricepe.

| Ramona000 a răspuns:

Singur nu mai poti..trebuie sa mergi la cineva care se pricepe(un specialist)

| Trynda a răspuns:

Poti. Cu un program simplu. Vad ca pe aici au raspuns numai copii care nu au treaba. ia programul acesta: Recuva. Cauta-l pe net, e free. Iti scaneaza hardul si daca e formatat recent ai sanse maxime sa recuperezi tot ce ai formatat. Poti sa selectezi ce vrei.

Daca nu stiai prichindeilor, orice data ramane pe hard, intr-un spatiu temporar.

| CrYsTyYy a răspuns:

Da poti! Dar trebuie sa te duci la un specialist.

| mawis a răspuns:

E inposibil odata formatat datele tale sunt impartinte prin tot webul daca erai conectat la net sau sunt pierdute de tot, insa daca aveai webul conectat poti merge la un specialist el va decoda acel cod si printru aparat iti va reitoarce tate informatiile ce au fost pe PC, insa are o sansa de 35% sa decodifice codul informatiei.
Bafta!