| Teo_Andrey_1990 a întrebat:

Buna am un laptop compaq si vecinul meu are router de net, eu i mai foloseam netul dar de la un timp apare un semnul exclamari negru intr-un chenar galben si in acele momente nu merge asta se intampla des si dureaza cv pana se remedaza.Intrebarea mea este cum pot face sa nu mai apare? merci.

Răspuns Câştigător
| Hanonim a răspuns:

Nu ai cum sa faci sa nu iti mai apara are internet oentru o singura persoana neparolat adica : Cand el intra si tu esti con te scoate el are prioritat, sau se poate sa fi parolat daca nu ti se mai conect deloc

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salut
Da click dreapta pe smenul de wireless si troubleshoot, mai mult nu ai tu ce face.
Asa am patit si eu cu vecinii, nu aveam decat LAN in casa, pana la urma mi-am luat routerul meu.
Bafta