| pisica12373737 a întrebat:

Am un laptop Dell, de 6-7 ani, Windows 7, iar dupa ce termin cu el si il opresc, ziua urmatoare cand il pornesc imi da ceva legat de hard disk, ca verifica ceva, sau ce pana mea...Acum dupa 3-4 zile de tot aparut mesajul ala imi merge greu si am intarziat de 2 ori la orele online. Va rog dau funda, pot da si mai multe detalii, dau funda! As dori ajutor cat de repede posibil pentru ca am nevoie de el la ore!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Schimba HDD-ul cu un SSD. Vei avea rezultate uimitoare si scapi de erori.

| viavo a răspuns:

Cel mai probabil hdd-ul tau trebuie schimbat, dar poti sa incerci un test hdd cu un soft. Cauta hdd regenerator sau un program asemanator si fa un test.

| flixbuster a răspuns:

Trebuie un diagnostic HDD - daca sunt erori hardware iti trebuie alt HDD. Daca sunt erori software, se corecteaza cu scanare cu reparare erori din Windows.