| applemobile a întrebat:

Am o problema cu un laptop Dell Inspirion 1525. Cand il deschid apare No bootable devices-strike F1 [si asa mai departe...].
Am o intrebare, se poate sa fie din cauza hard-diskului? Pentru ca mesajul este asemanator si cu hard disk si fara hard disk in laptop. Daca nu, care ar putea fi problema? Si nu, nu e din cauza la windows, pentru ca am incercat sa il instalez din nou, si nu pot sa il instalez (presupun ca nu are pe ce sa il instaleze, aia ar fi problema). Deci eu raman la parerea ca ar fi de la hard-disk, vreo opinie?

1 răspuns:
| nerito a răspuns:

Da ar putea fi de la hard (ia-ti un hard extern prin usb 2.0 dar dupa ce rezolvi problema cu cel intern ) si daca vrei calitate ia-ti de la Asus