| Changes a întrebat:

Am un laptop Samsung şi acum vreau să-mi cumpăr şi un Router Wireless. M-am gândit la Router wireless D-Link DIR-600. Ce părere aveţi?

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Salut.
Fa un efort si cumpara TP-Link-ul asta, cu standard N, care iti va oferi viteze bune: http://bit.ly/Jg3VjU

PS: Esti multumit de laptop?

| Changes explică (pentru IulianP):

Sunt foarte mulţumită de el.Mulţumesc mult că mă ajuţi şi acum.

| Changes explică (pentru IulianP):

Celălalt nu îmi oferă o viteză la fel de bună? Care e diferenţa dintre cele 2?

| IulianP a răspuns (pentru Changes):

Amandoua iti vor oferi o viteze buna, dar TP-Link-ul are o acoperire mai buna datorita celor 2 antene; iti ofera un semnal mai bun.

| Changes explică (pentru IulianP):

M-am bazat pe tine şi l-am comandat.Eu am netu de la RDS, sper numai să meargă.

| IulianP a răspuns (pentru Changes):

Stai linistita, pentru ca este usor de configurat.

8 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

E ok! Ar trebui sa-si faca bine treaba! Succes!

| emmyl a răspuns:

Pe www.emag.ro ai o mulțime de comentarii la acest router.
http://www.emag.ro/......--pDIR-600

Dacă ai internet mobil (pe modem tip stick) ai nevoie de un router cu USB.
Succes!

| Mihai_Marcu_1988 a răspuns:

Am eu unu nou nout cumparat in sept de la evomag. nu l-am folosit ca am primit de la click net unu cadou. pret 75 de lei.
daca te interseaza ti-l dau ca si asa il tin in cutie degeaba