| Elvador a întrebat:

Am un leptop SONY VAYO diagonala de 15 16 Giga rami procesor de 1.9 placa video de 2 giga Windows 8.1 si am o problema cand intru pe youtube si vreau sa vad un videoclip imi apare dungi verzi dar precizez cand vad video pe dimensiune mica se vede perfect doar cand dau Fullscren imi apare aceste dungi, ma uit la filme FullHD 1080p nu apare acele dungi ma joc jocuri performante toate cumparate din magazin DVD originale nu apare nici o problema dar la videoclipurile de pe youtube imi apare acele dungi. stie cineva ce este cu ele si ce as putea face? VA MULTUMESC DE AJUTOR

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori nu este instalat corect driver-ul, ori este defecta placa video.

| Elvador explică (pentru Salontanul):

Si cum as putea vedea asta?

| Salontanul a răspuns (pentru Elvador):

Prin reinstalare driver si prin inlocuire placa.