| h3llangel a întrebat:

am un Nokia si am observat de ceva timp ca am o problema la el...la mesaje am setat sa imi apara ca si conversatie. Daca de exemplu primesc mesaj de la o persoana acum, patesc sa mi se repartizeze la alte conversatii cu alte persoane (nu se intampla tot timpul asa) pot sa ii fac ceva? poate sa ma ajute cineva cu un sfat? multumesc

1 răspuns:
| Gabriellla989 a răspuns:

Si eu am Nokia si patesc la fel, e de la browser, inchide si deschide telefonul... poate fi si din cauza a multor conversatii!