| RoxX_1956 a întrebat:

am un prieten care vede filme pe televizor cu ajutorul calculatorului cu ajutorul unui cablu, pe care il conecteaza la unitate si televizor.si el vede filmele in timp real pe televizor, bineinteles cu calculatorul mergand. Daca a mai incercat cineva sa ceva si ce fel de cablu trebuie.
Msii happy

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu-ti trebuie niciun fel de cablu decat cel de la televizor.antena aia. tie-ti trebuie tvtunner la calculator.atat tongue

| cataalecs96 a răspuns:

Pai in primul rand iti trebuie o placa tuner iar cablul este unul obisnuit

| clawdy100 a răspuns:

Trecuie un cablu HDMI. Cel putin asa folosesc eu!
succes!

| Vali25 a răspuns:

Este vorba de un cablu VGA am si eu unul

| Chris1 a răspuns:

Poti reusii cu ajutorul unui TV Tuner. Poti cauta pe la magazine. Cred ca este o placa de extensie care se poate atasa la calculator, daca stii si un cablu care are un capat conectat la televizor si unul in spatele calculatorului la placa TV Tuner-ului. Nu cred ca este asa de costisitor, iar acesta cred ca vine impreuna cu un soft special.