| anonim_4396 a întrebat:

Am un S2 plus(are abia 1 saptamana) si nu stiu de ce, mi se inchide brusc si nu se deschide decat daca il tin cateva minute(10-15) la incarcat. Stiti cumva ce se intampla, cum as putea rezolva problema? Cineva mi-a zis sa ma duc sa il inlocuiesc...dar poate pot rezolva singura. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Salveaza tot ce ai pe telefon in pc.
intra in setari-backup si resetare.
daca problema persista posibil sa fie din soft, bateria slabe sanse.

2 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

Cred ca nu este buna bateria sau daca ai card in el este prea plin cardul.
Asa imi facea si mia la teelfonul cel vechi. sau are virusi pe card.

| T0X1kSkuLL a răspuns:

Sall, deci lasa-l sa se descarce bateria de tot si cand e inchis adica atunci cand are bateria terminata de tot baga-l la incarcat si lasa-l toata noaptea. Creed ca el se inchide deoarece nu este formatat dar nu stiu al meu nu a facut asa dar iat aplicatia task manager din google play si folosesteo pentru ca tel tau sa nu mai consume multa baterie! fundita? PLIZ:d