| LionDen a întrebat:

Buna seara, am tableta Serioux S800 de cateva zile si am o problema cu ea,mai exact poate sta deschisa doar daca are cablul de alimentare in ea.O las la incarcat,ea fiind deschisa, ajunge 100% la baterie iar cand scot cablul din ea se inchide brusc si nu se mai deschide decat daca o bag iar in priza.Care este motivul? Am garantie la ea dar as prefera sa rezolv eu, neavand incredere in garantii(proprii experiente).

1 răspuns:
| CiorbaGabryel a răspuns:

Problema ii ca ai lasat-o prea ult la incarcat si sa supraincarcat!