| Anna1223 a întrebat:

Am un Samsung galaxy pocket iar bateria se descarca foarte repede. Ce as putea face sa ma tina mai mult de 1-2 zile?

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Pai 1-2 zile e foarte ok pentru un smartphone. Iti iei o baterie de rezerva.

| M1hai a răspuns:

Pai cumparand o baterie noua

| Azµre a răspuns:

Nu-l mai butona atât și ai să vezi cât ține. Dacă tu stai non stop pe net normal că se duce într-o zi.

| mishi a răspuns (pentru Azµre):

Am si eu un telefon la fel si in juma de zi se descaraca si nici macar nu umblu sa ma uit la ceas.asa se intampla de cand l am cumparat.ce zici sfatul tau mai este bun acum?winking

| Simbol1 a răspuns:

Ori nu il mai folosesti ci decat doar la apeluri ori cumperi o baterie noua si o lasi 12 ore la incarcat fara sa stai pe el.