| edamelda a întrebat:

am un samsung gt-c3010 si am si cablu de date dar nu mai functioneaza am samsung pc studio dar nu se conecteaza, am incercat si la alt pc si merge, mi-am formatat pc de 3 ori si e tot la fel... ce as putea face?[nu mai vreau sa il formatez] am windows xp. FunDA!
p, s. [ in telefon la mine nu apar setari] si inainte mergea cablul de date dar el nu are probleme

Răspuns Câştigător
| PolaruV8 a răspuns:

Buna! Si eu am folosit cablu de date, insa acum folosesc adaptor pentru card.Si mie imi facea figuri exact ca tine,nu iti trebuie neaparat PC STUDIO, doar magi cablul in pc si in telefon.Ca sa iti mearga urmeaza pasii urmatori : my computer-->click dreapta -->properties --->Hardware--->Device Manager si aici vezi daca in momentul cand ai conectat cablul cu telefonul la pc iti apare un semnul intrebari la other device, apoi dai click pe acel CIF si reinstalezi driverul! Asa mi-a mers mie, acum sper sa iti mearga si tie big grin! Sper ca te-am putut ajuta! Mult succes! Funda?

| edamelda explică (pentru PolaruV8):

Unde este acel CIF?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Schimba CD-ul cu Windowsul.