| lussa a întrebat:

Am un Samsung S7 de doi ani. De două zile a început să se blocheze, apoi să își dea restart. Uneori se blochează și vibrează câteva secunde, apoi se repornește. Ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spatiul de stocare al telefonului pentru fisiere sterse de tine e full, trebuie un restart din fabrica pentru a sterge definitiv acele fisiere. Ele actioneaza ca niste reziduri suprasolicita procesorul si il distruge.

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

E clar ca nu te pricepi la PC-uri si mobile.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iese din garantie.

| ancaval a răspuns:

Habar n-am. Știu că și telefonul meu făcea așa și mi-am luat altul. Cea mai bună variantă.
Ciudat e că am pățit asta cam așa, după aproape 2 ani de utilizare, ca și tine.
Mergi la un service.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil probleme la baterie sau placa de bază.

| lussa explică:

Cred că puteai să oferi un răspuns cu un limbaj ceva mai adecvat.

| lussa explică:

Normal că i-am dat fundă lui și nu ție, contează și respectul.