| Asushdmi a întrebat:

Am un stick bootabil cu win 7 si am incercat sa-mi instalez windows-ul, doar ca pe laptop aveam win 8.
Cand am vrut sa selectez partitia am primit o eroare GPT asa ca am formatat partitia in care aveam windows-ul (C) iar apoi am ramas fara baterie.
Acum selectez sa imi deschida stick-ul primesc eroare de la boot manager 0xc0000098 "Windows failed to start".
Ce mai pot face?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Daca incerci sa deschizi laptopul fara sa fie introdus stick-ul ce-ti apare?