| Xenoverse1 a întrebat:

Salutare, acum am incercat sa instalez windows 8.1 pe laptop-ul meu cu un stick, dupa ce mi-am formatat partitia C unde vreau sa instalez sistemul de operare, dupa ce si-a copiat fisierele si-a dat restart si in loc sa continue instalarea m-a dus la inceput.

Si tot asa face oare de ce?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si atunci cand si-a dat restart, nu a aparut pe ecran o informatie cum ca ar trebui sa apesi pe un buton pentru a incepe instalarea nu? Scoate stickul dupa primul restart iar si incearca asa.

| Xenoverse1 explică (pentru DoarBogdan):

O sa incerc si daca merge primesti o funda.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Xenoverse1):

Eh, important este sa iti mearga. Ar putea sa mai fie si alte cauze, dar... revino cu mai multe detalii despre ce se intampla dupa.