| JustaLittle a întrebat:

Am un telefon A5 Smiley si am descarcate cateva aplicatii obisnuite ( facebook, mess,subway surf,etc) am memorie si am si card de memorie dar nu ma lasa sa descarc alte aplicatii, imi spune ca nu am suficient spatiu de stocare. Am avut watsApp, l-am sters si dupa 5 min am vrut sa îl insalez din nou (nu am descarcat altceva in timpul aceasta) si nu ma lasat fiindca as avea prea putin spatiu de stocare. Cum se poate sa dezinstalez ceva si apoi sa instalez din nou si sa imi zica ca nu am memorie? Ce are? Ma ajutati va rog?

1 răspuns:
| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Chestia asta se intampla la majoriteatea telefoanelor/tabletelor cu android, poti doar sa descarci un magazin gen 1mobilemarket sau apptoide si sa descarci aplicatile de acolo, astfel ele vor intra direct pe cardul sd happy
FUNDA?