| IonutNanu a întrebat:

Salut am un cablu de date si cand l-am bagat in pc si am vrut sa il conectez la telefon pentru a baga o poza pe pc nu gaseste windows-ul driverele si nu stiu ce sa ii fac ca ma cam bate laughing Stiti cumva care este problema? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| LiviuAlexoiu a răspuns:

PAi cauta driverele de la telefonul tau pe ineternet.
Daca este Android poti lau aplicatia AirDroid si simplifica mai mult lucrurile.

| IonutNanu explică (pentru LiviuAlexoiu):

Am loat driverele aseara pe la 22 parca si am reusit sa il fac apoi ai raspuns tu la 00:30 dar funda este pentru ca raspunsul tau era bun...