| isabelleisabelle a întrebat:

am un telefon lg gt 505, nu am pe telefon decat aplicatiile, imaginile si tonurile telefonului, care nu pot fi sterse. si cu toate ca telefonul are 60 mb memorie, cand dau la memorie comuna imi zice 1% liber? mai are cineva aceasta problema?

3 răspunsuri:
| ametitul a răspuns:

Salut!
Aplicatiile, imaginile si tonurile intra in cei 60mb pe care ii are telefonul, deci nu este o problema.
Ia-ti un card de memorie (microSD maxim 8gb ).

| isabelleisabelle explică (pentru ametitul):

Am card, problema e ca atunci cand deschid aplicatiile imi zice memorie plina, si nu le pot folosi.

| ametitul a răspuns (pentru isabelleisabelle):

Incearca sa resetezi telefonul.