| LaVerd3 a întrebat:

Am un galaxy s2 si imi arat ca am 2gb memorie a telefonului si 8pe sd (nu am niciun card in tell aia 8gb e ai telefonului) si cand dau pe o aplicatie "muta pe cardul sd" imi zice ca nu am memorie pe card dar am 8 gb liber
Cum pot muta aplicațiile din telefon pe card?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Daca nu ai card SD, e normal sa nu poti muta pe cardul SD. Cred ca daca vei pune un card de memorie vei putea muta aplicatiile pe card.

| IonescuJuanMircea a răspuns:

De fapt ai doar 2gb e un bug si daca nu ai bug ecista aplicatii backup care te vor ajuta sa le treci