| marimariaa99 a întrebat:

Buna am un telefon Samsung galaxy S plus si mi s-a umflat bateria. am scos-o din telefon si pe o parte se simte ca o bula de aer in interior (ceva de genu) si telefonul mi se tot stinge intruna cadn nu e la incaract. pot face ceva la baterie sao repar sau trebuie schimbata? FUNDA. Mersiii :*

Răspuns Câştigător
| AnnaAnnne a răspuns:

Mah, scoate repede bateria din telefon ca ti se strica telefonul, asa a patit fratele meu cand a facuta "baie " telefonul lui si o doamna de acolo de la Orange I. A spus ca nu va mai rezista mult din cauza baterie si a avut dreptate

| marimariaa99 explică (pentru AnnaAnnne):

Si ce fac cumpar alta?

| AnnaAnnne a răspuns (pentru marimariaa99):

Da, asa e cel mai bine