| CrissElla a întrebat:

am un telefon samsung GTS5230 si nu-mi mai merge touch-ul, adica de exemplu ca sa apas 2 trebuie sa pun mana pe 8 si ca sa apas 8 nu stiu unde trebuie pentru ca trebuie mai jos decat cifra pe care doresc so apas... nu stiu cat de mult ati inteles... vreun sfat? funda love struck

4 răspunsuri:
| мἷђᾄἔłᾄ a răspuns:

Dmne.Aceeasi problema ca si minecrying! Oare cat ar ajunge sa-l repar?

| Crissa02 a răspuns:

Asa am patit si euhappydin fericire pentru mine era in perioada de garantie si nu am platit nimic.:! trebuie sa schimbi touch`u

| CrissElla explică (pentru Crissa02):

Ai idee cam cat costa daca nu mai sunt in perioada de garantie. :-s

| Crissa02 a răspuns (pentru CrissElla):

Nu am idee, intreaba la un magazin din orasul tau unde se repara telefoanetonguee cel mai ok:!