| Useeeer124124 a întrebat:

Buna :* Am un telefon Samsung S5230 [ il am de vreo 2 ani si sunt foarte multumita love struck ] si as vrea sa-i schimb carcasa complet.
Unde ar trebui sa ma duc [ un magazin unde sa mi-o si monteze ] si sa nu coste mai mult de 50 de lei pentru ca mama a zis ca nu da mai mult de 50 de lei pe carcasa meahee hee Dau fundita love struck

6 răspunsuri:
| pulx a răspuns:

Pai ai putea sa incerci la magazinul lor de la Samsung sau la Orange, Vodafone sau cosmote.

| Useeeer124124 explică (pentru pulx):

Si cat costa?

| pulx a răspuns (pentru Useeeer124124):

Carcasa zic ca depaseste ceva de 50 de lei dar montare mie gratuit mi-a facut-o.

| just4oasdng23r a răspuns:

BUNA, am si eu acelasi tip de telefon si cand i-am schimbat complet carcasa a costa 100 de lei nu gasesti undeva sa coste 50 lei cred.Dar mult noroc!

| Alegzuta a răspuns:

La Auchan, pe undeva la intrare(langa AFC), vezi sa nu incurci intrarea cu iesirea si daca sunt mai multe intrari si iesiri... Gasesti multe tipuri de carcase pentru multe tipuri de telefoane.Acele carcase sunt de foarte multe culori.La Aucan in Pitesti.

Mult noroc si sper ca te-am ajutat.
Fundita?

| Useeeer124124 explică (pentru Alegzuta):

Eu sunt din Bucuresti.