| Andreea0612 a întrebat:

Am un telefon Samsung s5250 si cred ca are virusi.
Memoria telefonului ii plina din cauza unei aplicatii "Samsung bada apps". Cand vreau sa intru in aplicatie spune ca imi trebuie cel putin 6 mb din memoria telefonului, dar nu am ce sa sterg din el ca ii plina doar cu aplicatia asta. Asa ca nu am cum sa sterg aplicatia sau macar sa intru in ea.

2 răspunsuri:
| TheGamer211 a răspuns:

Înainte să am un Samsung Galaxy S3 am avut un Samsung Wave 525 și am avut aceeasi problema. Îți sugerez să o dezinstalaezi daca se poate dar din pacate nu mai țin minte cum am rezolvat-o. Oricum mai caută și pe net că sigur vei găsi.

| Andreea0612 explică (pentru TheGamer211):

Ca sa o dezinstalez trenbuie sa intru in aplicatie, si nu pot.
Aplicatia aia nu a fost instalata de mine, era cand am luat telefonul.