| Tzitzi12 a întrebat:

am un telefon Samsung Wave GT S5750E si atunci cand vreau sa intru pe Samsung Apps, imi da o eroare : "Este necesar un spatiu de cel putin 6 MO pentru a executa aceasta aplicatie. Stergeti cateva elemente si incercati din nou."

Tot ce descarc mi se salveaza in cartela de memorie, fie ca fac poze, descarc jocuri de pe net etc., totusi nu imi merge Samsung Apps.

De ce? Dau funda + vot! Multumesc daca ma rezolvati!

3 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Sterge destul din cardul de memorie sau verifica la setari daca cele din Samsung apps se salveaza in telefon sau pe card.

| Cryshhtian a răspuns:

O resoftare poate rezolva problema

| kimo13andy a răspuns:

Daca iti zice asta se poate ca Samsung apps sa fie pe telefon nu pe cartela asa ca intra la setari si dai pe aplicatii si gestionare aplicatii apoi dai pe Samsung apps si muta-l pe cartela vezi daca merge