| monica7666 a întrebat:

Am un telefon si i-a aparut pe ecran niste patratele colorate. De ce?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Opreste de tot telefonul, lasa-l oprit o ora, iar dupa pornire e posibil sa dispara problema.
Daca nu dispare si e deranjanta problema, atunci du-l la un service sa inlocuiascu display-ul sau conexiunea la placa de baza.

| CPAElites a răspuns:

De mere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e un bug
Si-a revenit?

| Richardo69 a răspuns:

Sunt mici? de marimea unui pixel? daca da posibil sa fie pixeli morti, din pacate trebuie schimbat display-ul daca ai pixeli morti

| Richardo69 a răspuns (pentru Richardo69):

Ar mai fi o metoda. sunt clipuri pe Youtube care reda culori care se schimba rapid, ar fi o metoda de disparitie al pixelilor morti

| monica7666 explică (pentru Richardo69):

Dar la mine au aparut pentru putin timp si au disparut

| Richardo69 a răspuns (pentru monica7666):

Atunci este un bug