| GabrielCio a întrebat:

Bună.

Am un televizor Sony. Nu știu exact modelul dat dacă este nevoie ma interesez.

As dori sa știu dacă exista ceva adaptor bluetooth pentru TV cu care sa pot sa oglindesc imaginea care o vad pe telefon pe televizor sau măcar sa se transmită sunetulde pe Telefon pe TV.

Dacă ceva nu este clar nu ezitați sa întrebați înainte sa dati un răspuns concret.

Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Alin1009 a răspuns:

Se numesc dongle-uri si folosesc wifi, trebuie sa ai si un telefon cat de cat mai nou. Poti cauta Dongle Miracast daca te ajuta.

| GabrielCio explică (pentru Alin1009):

Am cautat și m-am documentat. Mulțumesc frumos.

1 răspuns: