| Roxanaud a întrebat:

Bună, am văzut ca s-a mai postat o întrebare referitoare la televizor Allview anul trecut cu privire la faptul ca aprinzi televizorul, arată ca s-ar deschide și imediat se închide și voiam să știu dacă se mai poate face ceva sau pai lua altul liniștită?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Dacă este în garanție îl trimiți în service. Dacă nu mai este în garanție poți să-ți iei altul - dar nu Allview.

| Roxanaud explică (pentru gabicoo):

Mulțumesc frumos! Nu mai este în garanție, clar nu mai iau așa ceva!

| KovacsB a răspuns:

Defectul este minor (intra sursa in protectie), cred ca se poate face cu 150-200 lei la orice service