| LittleDrop a întrebat:

am vreo sansa sa gasesc pe undeva prin pc convorbirea mea de aseara tinand cont ca mi-am reinstalat windows`uworried si n`am salvat nicaieri convorbirea? [funditsaaaalove struck]

Răspuns Câştigător
| angel13 a răspuns:

Ai putea sa rogi persoana cu care ai vorbit sa iti dea convorbirea happy banuiesc ca nu ati reinstalat amandoua windows`u... persoana cealalta probabil o are happy

10 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Nu ai dat detalii, ce convorbire pe un site de socializare, messenger, skype, convorbire scrisa sau audio, mai da detalii si vom sti cu siguranta cum sa te ajutam. Dar daca ai reinstalat windowsu arhivele de convorbiri scrise de pe messenger nu le mai poti recupera.

| adriangabor92 a răspuns:

Intri pe mes, contacts, message archive

| alex2009 a răspuns:

Nu ai sanse imi pare rau.

| Bacteriuță a răspuns:

N-ai sanse straight face daca o salvai in alta partitie decat C, atunci da, o gaseai. dar daca era in C. no way straight face

| Mihaitsa22 a răspuns:

Buna... te referi la convorbirea de pe mess? odata ce reinstalezi windows-ul absolut tot ce ai pe calculator va fi sters si totul va fi adus la setarile initiale(de fabricatie). Deci, imi pare rau, dar nu vei gasi nicaieri acea conversatie...altadata sa incerci sa salvezi pe orice alt dispozitiv de memorie externa datele care te intereseaza si de care ai nevoie, si de-abia apoi sa iti aduci calculatorul la nivelul 0(adica sa iti instalezi windows-ul).:*

| RaresA a răspuns:

Neeee, doar daca ai system restore, dar nu se poate face nimicstraight face

| LittleDrop explică:

Da, convb de pe mess, yahoo messenger 9...

| McFly a răspuns:

Nu mai ai nici o sansa...

| dudu7vlad a răspuns:

Cu siguranta nu mai ai nici o sansa sa o mai vezi din moment ce ti-ai reinstalat windowos-ul

| dudu7vlad a răspuns:

Cu siguranta nu ai nici o sansa sa mai vezi acea convorbire