| Ally a întrebat:

am Windows Vista acum recent l-am instalat si nu'mi merge sa instalez nici'un program de pe net tot downloadez si cand vreau sa instalez nu merge, la care imi scrie ca este o eroare sau the expendet version of the product was not found on your system, adica?

1 răspuns:
| Fizy93 a răspuns:

Vista e o un fel de porcarie, iti recomand mai degraba Windows XP sau daca sistemul iti permite Windows 7. Vista face multe figuri de genul acesta din cauza ca nu e compatibil cu orice produs. Daca ai nevoie de ceva windows nu ezita sa ma cautiwinking