| notefree a întrebat:

Buna am windows xp si nustiu de ce ca incerc sa-l conectez la internet nu se conecteaza bag usernemu si parola nu merge imi da ceva eroare dar usernamu si parola sunt bune leam verificat va rog ajutatima ssl fac sa mearga.
P.s nu vreau raspunsuri gen reseteaza windowsul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tip de eroare primesti(numarul)?

| Crissu988324 a răspuns:

Daca ai Rcs-Rds incearca sa iti bagi numele tau de familie la parola.La mine asa e, in contract am o parola din litere si cifre, dar parola e numele meu de familie, nu stiu de ce...