| VORTEX a întrebat:

Buna,are cineva htc trophy?Cum se comporta?Ce avantaje,ce dezavantaje are?ofer funda.

1 răspuns:
| andtim a răspuns:

Chiar vrei telefonul ala? sunt altele si mai misto decat ala si sunt sigur ca aproape la acelasi pret. poti alege Samsung Galaxy S Plus sau orice alt HTC cu Android (Windows Phone mi se pare o gluma in comparatie cu Androidul) Cauta in gama de pret a Trophy-ului alte telefoane de la HTC, Samsung, Sony Ericsson, chiar LG. Bafta