| seL_7684 a întrebat:

Buna as avea si eu o intrebare dc nu pot adauga prieteni in lista de yahoo messenger
se incarca se incarca peste 1 min se incarca
si la final You request to add a contact has taken longer than expected to complete

the operation may have succesed Please check your messenger list later

dau fundita care ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| l0kel0ke a răspuns:

Asa am patit si eu, l-am lasat cateva ore adica aproape o zi ca bagasem cateva persoane in lista(PE UN ID NOU) si cred ca le-am bagat prea repede l-am lasat asa si mi-a mers a 2 zi. BAFTA! Funda? big grin

3 răspunsuri:
| bogdan_7445 a răspuns:

Este de la serverele celor de la yahoo sau de la net u tau o sassi revina mi s-a intamplat si mie.

| MasterDeluxe a răspuns:

Daca dai restart la calculator o sa iti mearga. Ai bagat prea multi si prea repede intr-un timp foarte scurt. Noroc!

| Deeakid a răspuns:

Am descoperit aceasta intrebare in cautarea unui raspuns.V'a multumesc! Asta mi se intampla chiar acumlaughing