| mitsufball a întrebat:

Buna as avea si eu o intrebare. Tin redirecte pentru un server si anume cel mai bun server de zombie din romania [Zombie.Indungi.RO] si fac foarte putine dropuri am net fibra optica rds 100 mbs de exemplu azi am tinut 11 ore redirecte si am facut 2 dropuri... intr-un fel tin degeaba daca ma poate ajuta cineva priceput si va rog nu imi raspundeti cu alte intrebari in afara de cele legate de detalii. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Moshoo a răspuns:

Din pacate ai net de la cel mai prost provider, rds nu da drumul la banda de upload deci nu prea poti face dropuri.E o politica de-a lor cu care m-am confruntat si eu in trecut.