| Hkhtfcvhu a întrebat:

Salut TPU, o parere de iphone 13?

Răspuns Câştigător
| KovacsB a răspuns:

Are acelasi aspect ca 14 si 15 aceleasi functii acelasi ecran, rezolutie etc. Diferente minime fata de 14 nu se justifica diferenta de pret de 700 de lei, sidiferente inutile fata de 15.
Bateria tine doua zile.

7 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Decent,dar pentru ce ai nevoie, in mod special?

| Hkhtfcvhu explică (pentru Hyperion7):

Nu am nevoie de nimic in mod special, doar voiam sa stiu cum se comporta telefonul

| Hyperion7 a răspuns (pentru Hkhtfcvhu):

Mm,atunci poate fi o alternativa!

| GouDidodino a răspuns:

Este ok, depinde ce vrei sa faci cu el. Eu prefer telefoanele Android

| SkandallKamataru a răspuns:

Foarte bun, tine bateria foarte mult in comparatie cu 14 si 14 pro... chiar e un deal bun si nu o sa fii dezamagit, recomand sa iei de pe flip.

| Alexalex1000 a răspuns:

E bun, dar ai grija că iPhone urile stau prost cu bateria

| OmBanal33 a răspuns (pentru Alexalex1000):

Am iphone 13 cu 94% sanatate baterie, il incarc dimineata si de multe ori nu il incarc seara ca mai imi ajunge si pentru dimineata urmatoare.
Acest mit cu: "Nu tine bateria la iphone" nu mai este valabil de la iphone x incoace...