| numedadanume a întrebat:

Buna as vrea sa achizitionez un laptop ASUS X553SA-XX021D, Intel® Celeron® N3050 pana la 2. 16GHz, 15.6", 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, Free Dos (link pentru mai multe informatii http://www.altex.ro/......s-free-dos ) pentru jocuri, ATENTIE nu vreau sà ruleze jocuri din 2014-2016 vreau doar sa stiu daca imi merg jocuri ca assassin creed 2 sau call of duty modern warfare 2 sau cine stie chiar far cry 3 :D dar sa mearga DECENT (macar pe mediu) nu jocuri gen gta 4- 5 sau watch dogs! (de bugen nu am mult ca am 13 ani dar vine ziua mea si na fac 14 :) )

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Placa aia integrata e mica nu cred ca vei putea sa te joci acele jocurii, plus ca e slab cpu

| CPAElites a răspuns:

Tigaie de laptop care dabia ruleaza GTA SAN ANDREAS!