| Decebalul a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon de pe tocmai.ro. Am un buget de 600 lei si as vrea sa imi iau un Samsung Galaxy S2. Ar merita banii telefonul asta?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s2 şi l-am luat tot la fel la negru, impecabil cu 700 de lei acum vreo 10 luni.
Doar că eu am cumpărat de pe facebook, un grup de vanzari din oraşul meu, m-am întâlnit cu vânzătorul, am mers la un gsm să testez telefonul dacă e original şi dacă totul e ok, i-am dat 700 cash şi nu am nici-o problemă cu telefonul, merită banii. Doar ai grijă la ţepe, cel mai bine e să cumperi de pe okazii cu garanţia de livrare sau din oraşul tău.

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Merita banii aceia! Dar sa ai grija sa nu il iei cu zgarieturi pe ecran si sa ai pui folie de protectie pe ecran si daca poti sa il ti in husa.

| SirAndi a răspuns:

Merita, S2 sau iPhone 4, ai grija la tepari!

| danutzu10 a răspuns:

Da daca telefonul arata bine nu e zgariat si nu are probleme, merita banii.