| Edi12679 a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr niște căști true wireless, vreau sa se audă ok (sa aiba cat de cat bass, sunetul sa nu fie distorsionat) Bugetul meu este de cam 150 ron. Sper ca ma puteți ajuta. Multumesc anticipat.

PS: sa puneți va rog si link de unde as putea sa le cumpăr

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Au bas, din punctul meu de vedere insa se aud dezastru pe inalte. Alti revieweri zic ca sunt super-tari pe toata gama de frecvente, asa ca nah... dar la cit costa isi merita fiecare banut, chiar daca au problemele cu inaltele pe care le au ale mele - https://www.aliexpress.com/item/1005001405778453.html

| Edi12679 explică (pentru GabiDumitrescu):

Un produs pe care îl pot găsi in românia imi poți recomanda?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Edi12679):

De ce ai da triplu cit fac din Romania?