| Alexz_7862 a întrebat:

Bunahappy
As vrea sa pun si eu o intrebare legata de PC.
Am primit de curand un fisie de la cineva, care r trebui sa contina text, poate chiar poze, informatii despre ceva anume.
Problema este, ca nu il pot deschide in nici un fel... el apare in PC cu numele alatuiri de o poza care infatiseaza un pergament alb.
AM incercat cu Adobe, Word, Notepad, Paint...si nu a mers nici cum.
Stie cineva cu ce as mai putea incerca? Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| smerti a răspuns:

Tu spune ce extensie are adica ce scrie dupa punct poti sa imi scrii in mesaj personal si am sa iti raspund

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Ai incercat prin winrar? big grin

| cornel2121 a răspuns:

Probabil este o arhiva, încearcă cu asta
http://www.7-zip.org/