| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu despre Casti wireless 8 in 1 fara fir sunt bune?
Si as vrea sa stiu despre microfon daca are calitate buna pentru a vorbi pe Skype sau pe alte programe

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca vrei calitate, atunci nu sunt bune.

| OnetMarius a răspuns (pentru neluL):

As vrea mai mult la calitate pentru microfon

| Utilizator1234 a răspuns (pentru OnetMarius):

De ce nu-ti iei un microfon atunci? N-am auzit in viata mea de castile acelea, presupun ca le-ai vazut la "magazinul de la colt". Nu ti se pare mai simplu sa cumperi o pereche de casti decenta plus un microfon bun?

| neluL a răspuns (pentru OnetMarius):

Daca vrei calitate la microfon iti cumperi microfon separat, asta e sfatul meu. Casti cu micron relativ bune sar de 300 lei.