| Alle57 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca mi-ati putea recomanda un telefon [cu android] pana in 800 lei! Sa aiba camera buna si sa fie el cat mai bun! happy
Cel mai bun primeste funda! :*

Răspuns Câştigător
| cpp a răspuns:

Buna,

Presupunand ca te intereseaza ca telefonul sa fie nou si la liber eu zic cam asa:Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S Duos (dual sim), Lg Optimus L7, Samsung Galaxy Ace Plus, Lg Optimus L5 II (Dual Sim),Samsung Galaxy Fame, Samsung Galaxy Xcover.
Avem de unde alege, eu personal recomand Samsung, iar din cele enumerate eu as alege Samsung Galaxy Xcover fiind rezistent la apa si praf, ecran rezistent la apa si zgarieturi.Acuma depinde si de gusturile tale.Telefoanele respective le-am gasit pe eMAG cu preturi intre 700-800 de leihappy.

Spor la cumparaturihappy.

16 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Allview p5:
e 800 lei
are camera de 8 mp

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

In banii astia, un telefon cu un procesor bun, ecran tactil de o fidelitate superioara, camera foto de 8 megapixeli, camera secundara de 2 mp si versiune stabila de android este acest Allview: http://bit.ly/14r5FAW

Răspuns utilizator avertizat
| snzpaul a răspuns:

Samsung Galaxy Ace - 150 EURO

| Maxnonymus a răspuns:

LG Optimus L7 pret intre 750 - 850 lei Nou din magazin la liber nu la abonament. Funda? big grin

| Angie95 a răspuns:

Eu l-am achizitionat pe acesta de curand : http://www.google.ro/......tp?/search pret: 600 lei. sunt multumita de el, chiar e super :p

| Alle57 explică (pentru Angie95):

De unde l-ai achizitionat?batting eyelashes Si merge bine? Jocurile, netul? tot?

| Angie95 a răspuns (pentru Alle57):

Pai l-am achizitionat dintr-un centru de telefonie mobila Cosmote. Si merge foarte bine! mai ales netu'! imi place ca pot sa vad clipuri pe youtube laughing merge ca un calculator (la viteza ma refer) :*

| Mihai1499 a răspuns:

Eu am un Vodafone Smart II și e destul de bun. Are sistem de operare Android versiune firmware 2.3.7. și costă 456 lei sau pe acolo fără abonament și 5 lei cu abonament pe 2 ani la Vodafone cu 300 MB net, 250 SMS naționale și cam tot atâtea minute naționale. Abonamentul e cam 50 lei pe lună, sau așa e la mine

| mykids a răspuns:

Samsung galaxy chat...e super atre are android 4.0..si costa 600 lei la eMAG uite site http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_chat_b5330-4866.php cu descrierea lui.....Multa bafta bye

| alex癌 a răspuns (pentru Alexandru_Purtan_1988):

Plus transport laughing

| Alexandru_Purtan_1988 a răspuns (pentru alex癌):

Haha rolling on the floor
am uitat de ala

| alex癌 a răspuns (pentru alex癌):

Si daca n-are garantie de retur stai cuminte

| GheorghiuNarcis2000 a răspuns:

HTC Wildfire S

| Vally1999 a răspuns:

Lg optimus l5 :
-CAMERA 5 mb
-android 4.0.4
-te tine bateria foarte mult
-wi-fi
-bluetooth
-nu se blocheaza
-iti merg toate apk la hard
Funda?