| ConducereaLumi a întrebat:

Google Chrome,Opera Next,Internet explorer, mozilla?

care e cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| adrian22000 a răspuns:

Internet Explorer este cel mai bun doar daca ai window 7 sau 8. Opera, Daca Ai windows Home. Chrome Pentru Windows ME/ 2000. Iar Mozila Daca Ai Windows XP. In Orice Caz iti recomand Mozilla Firefox caci el are propriul program java, Adobe Reader 10 Incorporat si multe alte functii ca de exemplu skinuri noi pentru Facebook. Funda?

| ConducereaLumi explică (pentru adrian22000):

Voiam doar sa vad parerea userilor straight face

8 răspunsuri:
| ConducereaLumi explică:

Lol, ce tot visati mah... nu vreau sa-mi iau alt browser laughing))

voiam sa vad ce alegeti voi, ca asa eu am I.E. 8, Opera Next si G.C. laughing

| Bοgdαη a răspuns:

SAlut!
te las pe tine sa decizi:http://www.squidoo.com/google-chrome-vs-mozilla-firefox
bafta!

| Constantin112 a răspuns:

Iti recomand Google Chrome dar daca ai PC-ul/Laptop-ul bun iti merge perfect si Internet Explorer

| Tudor_Daniel_1997 a răspuns:

Google chrome... e cel mai bun din toate punctele de vedere.

| LauR95 a răspuns:

Google Chrome

| MasterCalibra a răspuns:

Vb profului meu de web de la universitate:
Internet Exploader
Mozilla Firecrash
Google Chrome rulz!

Restul nici nu prea mai conteaza cu exceptia Operei pe device-urile mobile

| Stefan_Cameluta_1998 a răspuns:

Google chrome