| anonim_4396 a întrebat:

astazi stateam pe facebook si am fost redirectionat pe o pagina, in care scris faptul ca am incalcat legea uitandu-ma la filme xxx si ca daca nu platesc 300 lei in 48 h intru la parnaie un an. Ma punea sa platesc prin paysafe :0

Ce naiba sa fac? Am citit cateva intrebari pe TPU in care si alti au patit-o si ca e doar un virus.
E adevarat?

4 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Cred că e un virus. Dacă tu ești conștient de inocența ta, sigur e un virus laughing

| BigG a răspuns:

E virus numai. Nu te cauta nimeni de la politie

| Naяutσ a răspuns (pentru BigG):

Da dar eu chiar m-am uitat la filmele alea laughing, de unde naiba sa stie aia? straight face

| suităr a răspuns (pentru Naяutσ):

Există un istoric. Dacă ieși sau stai pe Facebook navigând pe altă pagină, se inregistrează intr-un istoric.Asta din vina cookies, care rămân activate și după ce ieși de pe Facebook thinking