| Raymiiiii a întrebat:

S. O. S! Samsung Galaxy S Mini-Need help! Salut, azi mi-am luat un Samsung Galaxy S Mini, si nu stiu cum sa imi pun o melodie de pe PC pe telefon.Am un fel de cablu USB, dar cand il conectez vad ca incarca telefonul. Ma ajutati va rog?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Verifica asa: la setari, aplicatii, dezvoltare, si zi-mi in pm daca ai activata depanarea usb.

| alexxino a răspuns:

Ba intra la setari pe acolo si gasesti o chestie pentru si setezi automat sau cauta in cutie lui un cd care srcrie Samsung pc studio il istalezi pe calcu si incerci sa bagi

| Cami28 a răspuns:

Am cativa prieteni care au acelasi telefon si se pare ca aud ceva problema ca nu recunoaste telefonul cand il conecteza la PC. Unul dintre ei a dus telefonul la OrangeShop (de unde il cumparase) si a modificat ceva la telefon ( o aplicatie cred) si acum merge. Te sfatuiesc sa il duci si tu; aproape sigur e aceeasi problema. Sper ca te-am ajutat happy

| Gabriel14vl a răspuns:

Detin un astfel de telefon si tias recomanda sa descarci aplicatia Samsung Kies pe pc sa o instalezi si apoi sa bagi telefonul si o sa vrea pentru ca iti instaleaza driverele aplicatia
Sper ca ti-am raspuns la intrebare