| SickOfWriting a întrebat:

azi mi-am deschis laptop-ul si am observat ca Windows-ul era o combinatie intre 7(cel care il aveam pe laptop) si windows classic...Cand dau la preferinte nu pot sa-mi pun alta tema decat cele clasice...De mult am o problema cu Windows Genuine, am incercat de foarte multe ori sa o rezolv dupa indicatiile primite si nu a mers, azi am dat din nou acolo ca sa aflu ca security cod-ul meu este folosit si de altcineva sau microsoft l-a blocat.
Mi se pare stupida chestia asta, eu de cand am luat laptop-ul l-am dus la un centru sa-mi instaleze tot ce trebuie pe el, si nu inteleg de ce imi apare chestia asta acum...Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| TRN a răspuns:

Poate ai un hacker care iti fura fisiere de acolo incearca si reinstaleaza windowsu este cea mai buna alegere iti sterge tot dar o sa mearga muult mai bine daca vrei poti sa-ti pui tot ce e importat pe un CD si apoi sa reinstalezi windowsu cum vrei sau daca nu ai nimic important... sper ca te-am ajutat ...bafta

| TheDarkOne a răspuns:

Te duci peste aia de la centru cu laptopul whistling daca nu iti fac nimic
poti incerca windows 7 loader (activeaza windowsu.ul) big grin
daca mai ai alte probleme trimite.mi msj pe privatbig grin

| JustDolt a răspuns:

Este din cauza windowsului piratat. Exista un program pentru asa ceva, dar din pacate nu imi vine in minte chiar acum. Daca mi'l amintesc iti las mesaj aici cu numele programuluibig grin

Am gasit.Programul se numeste RemoveWGA. Sper sa iti fie de foloshappy