| Fylox a întrebat:

Ma etichetat cineva pe facebook la o poza si nu pot sa vad decat eu adica doar pe profilu meu arata, daca intra alti prieteni nu le arata poza jos cum arata la alti cans sunt etichetati de ce nu arata sa vada toata lumea sad dau funda la cel care ma ajuta pls repede

Răspuns Câştigător
| Tha_Skumpa_Andra_1998 a răspuns:

Pai scrie acolo la poza cui sa o faci publica:prietenilor, prietenilor prietenilor tai sau doar tie si cred ca de asta nu merge pentru ca este setat doar tu sa vezi seteaza acolo pentru toata lumea bafta!

| Fylox explică (pentru Tha_Skumpa_Andra_1998):

Mersi de sfat esti o skumpa :*

1 răspuns: