| Geannni a întrebat:

cand intru pe facebook nu imi afiseaza decat scris cand intru in pagina de logare, iar dupa ce ma loghez nu mi apar decat cateva randuri... tin sa precizez ca nu e din cauza browserului, am incercat si firefox si opera. Ma ajuta cineva, dau funda!?

5 răspunsuri:
| RobyRobert98 a răspuns:

E din cauza netului!

| pandelutza a răspuns (pentru RobyRobert98):

Si ce se poate face? merci

| RobyRobert98 a răspuns (pentru pandelutza):

Eu am avut aceiasi problema. Am luat legatura cu aia de la net a mers o perioada dupa a inceput sa faca iar la fel si am facut windowsu si de atunci nu mai am problema asta...

| Geannni explică (pentru pandelutza):

Ai rezolvat problema cu facebook-ul?

| pandelutza a răspuns:

Buna,aceasta intrebare am intampinat-o si eu azi si nu stiu ce e de facut...tu cum ai rezolvat? ma poti ajuta te rog frumos.happy!