| RobyRobert01 a întrebat:

Care este diferenta dintre un 'Samsung Galaxy S6 Replica si unul Original'? Este doar diferenta de memorie mai slaba sau?

Răspuns Câştigător
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut -Diferentele intre Original si Fake(Replica) sunt foarte mari,
Originalu Are toate datele inscriptionate mai indetaliat pe cutiewinking cand intri in meniu nu prezinta lag..rezolutia camerei este foarte buna, Tema de la contacte este verde, si ruleaza aplicatiile pe loc,

Replica:Telefonul are inscriptionat made by China or Vietnam ori Englend pe spate ori interior, are pe cutie inscriptionat doar detaliile importante gen:memorie, mega pixels si procesor nu este asa indetaliat. cand intri in meniu prezinta lag..chiar foarte mare, meniu de la contacte este albastru, si iti ruleaza aplicatiile si jocurile mai greuwinking, te sfatuiesc sa nu iti iei replica. recent am avut si eu un S6 Replica pe gold si am facut tot posibilu sa ma scap de el si m-am scapat. am iesit in pierdere cu 50 de lei dar conteaza ca l-am datwinking bft in continuare happy!

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Unu e fake, celalalt e. Original. Cel original e mai bun din toate punctele de vedere.

| alexandrualind a răspuns:

Unul e fake iar altul e adevarat.